HMD bu yıl 9 yeni model satışa sunacak

HMD Global, IMEI veritabanında yer alan dokuz yeni akıllı telefon modeli ile gündemde. İlk etapta iki HMD markalı telefonun ortaya çıktığını görmüştük, şimdi ise dokuz yeni model daha keşfedildi. Bu da markanın toplamda on bir yeni ürün üzerinde çalıştığını gösteriyor. Akıllı telefonların kesin özellikleri bilinmese de, IMEI veritabanında yer almaları ürünlerin varlığını doğruluyor.

Yakın zamanda, NokiaMobile hesabının HMD olarak değiştirilmesi, Nokia’nın sonunu işaret ediyordu. Bu değişiklikten birkaç gün sonra önemli bir gelişme yaşandı. GSMChina ekibi, dokuz yeni HMD telefonu tespit etti. IMEI veritabanı, özellikler hakkında bilgi vermiyor ancak dokuz HMD markalı ürünün varlığını ortaya koyuyor.

HMD bu yıl 9 yeni model satışa sunacak

Bu ürünler, HMD Global Oy tarafından iç testlerde değerlendiriliyor. HMD, Nokia’nın eski popülerliğini yeni akıllı telefonlarla yeniden kazanabilir. Ancak öncelikle, her kullanıcının ihtiyacına uygun modelleri piyasaya sürmeleri gerekiyor.

HMD’nin insanlık için faydalı mobil cihazlar yaratma hedefi bulunuyor. Umarız HMD, yeni telefonları ile önemli başarılar elde eder ve Nokia’nın eski unvanını HMD ile geri alabilir. Sonuçları görmemiz biraz zaman alacak olsa da, HMD’nin iyi bir şansa sahip olduğunu unutmamak önemli.

HMD’nin yeni telefonları hakkında çok fazla bilgi olmasa da, daha önce bir HMD markalı telefonun OIS özellikli 108MP üçlü kamera içereceği açıklanmıştı. Ayrıca, cihazların kod adları Evan Blass tarafından sızdırıldı. Cihazların detaylarını muhtemelen MWC’de öğreneceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x